معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان زنجان از پیدا شدن جوانان طارمی در ارتفاعات این شهرستان خبرداد و گفت: پس از ۶ ساعت تلاش و جست‌وجو این افراد پیدا شدند.

هلال احمر زنجان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، غفور آقاجانلو شنبه ۲۳ فروردین به خبرنگاران اعلام کرد: سه جوان طارمی از استان زنجان جمعه ۲۲ فروردین به‌منظور پیاده‌روی عازم ارتفاعات شهرستان طارم شده بودند.

وی تأکید کرد: این جوانان پس از طی مسیر درراه بازگشت باوجود مه غلیظ و کاهش دید افقی مسیر را گم می‌کنند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: ساعت ۲۳:۳۰ شامگاه گذشته مفقودی آنان توسط فرمانداری شهرستان به جمعیت هلال‌احمر طارم اعلام شد.

آقاجانلو اظهار کرد: ۲ تیم عملیات امداد و نجات شهرستان طارم بلافاصله به ارتفاعات روستای سرخ‌آباد اعزام و پس از ۶ ساعت تلاش بی‌وقفه و جست‌وجو این جوانان مفقودشده را ساعت ۵:۳۰ صبح امروز پیدا کردند.

وی یادآوری کرد: تیم‌های عملیات امداد و نجات هلال‌احمر این جوانان را در ۵۰ کیلومتری ارتفاعات روستای سرخ‌آباد پیدا کرد و آنان را به آغوش خانواده بازگرداند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: هموطنان در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه‌روز تماس برقرار کنند.  

کد خبر 499910

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار