یک مادر و سه فرزندش در زرندیه بر اثر گازگرفتگی جان باختند.

گازگرفتگی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ساوه از مرگ ۴ نفر اعضای یک خانواده در زرندیه بر اثر گازگرفتگی خبر داد.

احمد علی امینی افزود: در ساعت ۸:۳۰ امروز پنج‌شنبه ۲۱ فروردین ماه خبری مبنی بر مسمومیت اعضای یک خانواده در شهر مامونیه با گاز منواکسید کربن به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ این شهرستان اطلاع رسانی شد که پس از اطلاع از این حادثه سریعا دو کد عملیاتی از پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ مرکز مامونیه و زاویه به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ پس از رسیدن به محل حادثه سریعا اقدامات تریاژ را برای مصدومین انجام دادنداما متاسفانه ۳ نفر از حادثه دیده گان ساعاتی قبل از رسیدن آمبولانس جان خودشان را از دست داده بودند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ساوه بیان کرد: یکی از مصدومین که علائم حیاتی داشت پس از اقدامات لازم درمانی پیش بیمارستانی به مرکز درمانی امام رضا (ع) شهرستان زرندیه انتقال داده شد، ولی باوجود تلاش کادر درمانی بیمارستان امام رضا (ع) متاسفانه او هم جان خودش را از دست داد.

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه هم گفت: این حادثه شب گذشته بر اثر نشت گاز مونوکسید کربن در یکی از محله‌های این شهرستان روی داد و طی این حادثه دلخراش مادر خانواده به همراه ۳ فرزندش جان باختند.

سرهنگ روح الدین یوسفوند افزود: با تائید مرگ اعضای این خانواده از سوی تیم اورژانس که در بررسی‌های اولیه به علت مسمومیت ناشی از استنشاق گاز مونوکسید کربن اعلام شد، در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و در حال سیر مراحل قانوگی است.

کد خبر 499484

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار