فرمانده انتظامی ماکو از دستگیری عامل انتشارفیلم‌ها و اخبار کذب در رابطه با مبتلایان کادر درمانی بیمارستان این شهرستان به ویروس کرونا، خبر داد.

پلیس فتا

به گزارش همشهری آنلان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین شهریار، فرمانده انتظامی ماکو در استان آذربایجان غربی با اعلام این خبر اظهار داشت : کارشناسان پلیس فتا فرماندهی انتظامی شهرستان ماکو با رصد و پایش دقیق فضای مجازی یک کانال اجتماعی که مبادرت به انتشار فیلم و اخبار کذب و شایعات در خصوص آمار و اخبار مبتلایان کادر درمانی متخصص بیمارستان به ویروس کرونا در این شهرستان کرده و سبب تشویش اذهان عمومی در کانال‌ها و گروه‌های اجتماعی پرمخاطب شده بودند را شناسایی کردند.

وی افزود: مدیر و ادمین اصلی این کانال‌ها با تهیه و تجمیع مطالب کانال‌های معاند اقدام به انتشار و بازنشر آن‌ها در گروه‌های اجتماعی پر مخاطب شهرستان می کرد که سرانجام با اقدامات علمی و تخصصی ماموران، مدیر و ادمین اصلی کانال دستگیر شد.

فرمانده انتظامی ماکو گفت: به شهروندان توصیه می‌کنیم اخبار مربوط به بیماری کرونا را فقط از منابع رسمی پیگیری کرده و به اخبار کانال‌ها، وب سایت‌ها و گروه‌های غیر رسمی توجه نکنند.  
 

کد خبر 499317

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =