مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: ۲ نفر از نیروهای فرهنگی و بازنشسته این استان بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

کرونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، اسفندیار رستم‌زاد روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ما افزود: فرشته صیدی معلم ۴۵ساله ایوانی از نیروهای رسمی و دبیر ادبیات مدارس متوسطه شهرستان ایوان بود که بر اثر ابتلا به کرونا روز گذشته دار فانی را وداع گفت.

وی ادامه داد: این فرهنگی به دلیل اوضاع نامناسب جسمی بر اثر کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان مصطفی خمینی (ره) شهر ایلام بستری بود که بعد از ظهر دیروز درگذشت.

رستم‌زاد همچنین از درگذشت الله‌مراد شفیعی، از نیروهای خدماتی بازنشسته این اداره کل، بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد.

پیام تسلیت مدیر کل آموزش و پرورش ایلام

مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام در پی درگذشت این ۲ نیروی فرهنگی و بازنشسته پیام تسلیت صادر کرد که متن پیام به شرح زیر است:

خبر درگذشت ناباورانه همکاران گرانقدر و ارجمندمان مرحوم شفیعی، همکار بازنشسته و مرحومه صیدی، دبیر ادبیات فارسی، موجب تالم و تأثر فراوان شد.

بی‌شک جای خالی این عزیزان سفرکرده، خاطر جامعه فرهنگیان و دانش‌آموزان استان را مکدر نمود، چراکه خدمات آنان در توسعه فرهنگ و نشر علم و دانش و آموزش فرزندان این دیار مصداق بارز باقیات صالحاتی است که به اعتبار خالصانه و خدایی بودن به صفت بقا متصف بوده و تمامی خدمات علمی و فرهنگی ماندگار آنان هیچگاه از اذهان مردم شریف استان نخواهد رفت.

این‌جانب به نمایندگی از جامعه فرهنگیان و دانش‌آموزان ایلام با ابراز مراتب تسلیت و همدردی با خانواده‌های داغدار شفیعی و صیدی و سایر بازماندگان ایشان، از پروردگار متعال همجواری روح عزیزان سفرکرده را با اولیاء‌الله مسئلت می‌نمایم.

کد خبر 499243

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =