مدیرعامل شرکت خودرو سرویس شهر اعلام کرد: ۱۱ نفر از رانندگان همکار به این ویروس مبتلا شدند که متاسفانه یک نفر از این تعداد فوت شد.

شركت خودرو سرويس شهر

به گزارش همشهری آنلاین، حسین وزیری مدیرعامل شرکت خودرو سرویس شهر با بیان این خبر گفت: با شیوع کروناویروس، تعداد ۱۱ نفر از همکاران راننده به این ویروس مبتلا شدند که متاسفانه یک نفر از این تعداد فوت شده و تعداد ۱۰ نفر دیگر از ابتدای سال ۹۹ پس از طی مراحل درمان در قرنطینه به‌ سر می‌برند.

وی افزود: برای همراهی با این همکاران و خانواده‌هایشان و در راستای رفع بخشی از دغدغه‌های آنها ضمن پیگیری مستمر مراحل درمان، نسبت به تهیه و تحویل بسته‌های بهداشتی و پرداخت کمک هزینه معیشتی به این دسته از همکاران اقدام شد.

شرکت خودرو سرویس شهر وابسته به شهرداری تهران در بخش‌های مختلف خدمات خودرویی از جمله تاکسیرانی و ارائه خدمات با اتوبوس و مینی‌بوس فعال است. بخش تاکسیرانی این شرکت در ابتدای سال ۱۳۸۶ با ساماندهی صدها دستگاه خودرو به عنوان تاکسی شهری در بخش سرویس‌دهی عمومی تحت نظارت سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهر تهران شروع به فعالیت کرد.

این شرکت با توجه به رشد روز افزون متقاضیان خصوصی و با هدف تعامل پویا با بخش حمل و نقل شهری در پی توسعه ناوگان تاکسیرانی خود بوده وب ا رعایت کلیه قوانین موضوعه توانسته است در مدتی بسیار کوتاه گام‌های موثری در جهت سرویس دهی و حمل ونقل خصوصی بردارد.

خدمات تاکسیرانی این شرکت بوسیله تاکسی پژو ۴۰۵، تاکسی سمند، تاکسی روا، تاکسی پراید و تاکسی ون دلیکا انجام می‌شود. همچنین ارائه سرویس تورهای سیاحتی و زیارتی بوسیله انواع اتوبوس‌ (اسکانیا، ولوو، مان) مینی‌بوس‌ (هیوندا، سیترا، کارسان و ایوکو) و ون تشریفاتی (تویوتا هایس، فولوکس و بنز) در داخل و خارج از شهر انجام می‌شود.

کد خبر 498478

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار