هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال فردا نشستی را درباره بررسی ایرادات شکلی کنفدراسیون آسیا در فرآیند انتخاب دبیرکل جدید این فدراسیون و رفع این موارد، برگزار می‌کند.

فدراسیون فوتبال

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس  فارس، در ابتدای سال جاری، مهدی محمدنبی به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال انتخاب شد. وی که در دوران ریاست علی کفاشیان بر فدراسیون نیز این سمت را عهده دار بود، از نامزدهای اصلی انتخابات ریاست فدراسیون بود که قرار بود در روزهای پایانی سال 98 برگزار شد که به تعویق افتاد.

در این برهه، نامه نگاری هایی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا صورت گرفت که ایراداتی را به روند و اجرای شکلی این انتصاب وارد کرده بود. البته، فدراسیون نیز پاسخ هایی را جهت اقناع این نهاد بین المللی، به مقر آن در کوالالامپور مالزی ارسال کرد تا این موارد را رفع کند تا حضور دبیرکل جدید، بدون شائبه و با رعایت آیین نامه و دستورالعمل های اجرایی آن باشد. 

در ادامه این مسیر، قرار است اعضای هیئت رئیسه فدراسیون، فردا (دوشنبه 18 فروردین ماه) نشستی را در این باره داشته باشند تا به این ایرادات رسیدگی کامل و جزیی داشته و راهکارهای اجرایی آن را مصوب کنند. 

رایزنی ها و ارتباطات موثری در روزهای اخیر برگزار شده تا ذهنیت طرفین برای حل این مشکل که مربوط به حوزه اجرایی این تغییرات است، به هم نزدیک شده و راهکارهای اجرایی، عملیاتی شود. 

هم اکنون، این مسیر تسهیل شده و این جلسه که فردا برگزار می شود، آغاز اقدامات هیئت رئیسه جهت حل و فصل ماجرا است تا ایرادات کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز مرتفع شود و دبیرکل جدید بتواند فعالیت خود را آغاز کند.

کد خبر 497894

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار