معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: برای مقابله با بیماری کرونا از ۱۹ اسفند سال ۹۸ تاکنون هزار و ۸۳۳ واحد صنفی متخلف در استان پلمب و تعطیل شده است.

پلمب

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، اسکندر فلاح وند بیان کرد: در گشت‌های مشترک نظارتی که روزانه و به صورت مستمر در سطح استان انجام می‌شود تاکنون ۸ هزار و ۲۱۴واحد صنفی در استان بازدید شده است.

وی افزود: گشت‌های نظارتی از ۱۹ اسفندماه با همکاری دستگاه‌های عضو این کمیته در حال انجام است و تاکنون ۳ هزار و ۳۱۳ واحد صنفی متخلف استان تذکر و اخطار دریافت کردند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان  ادامه داد: تیم های نظارتی ستاد مدیریت کرونا در لرستان همچنان در سطح استان فعال هستند و با واحدهای متخلف با قاطعیت برخورد خواهند کرد. همچنین درراستای رسیدگی به شکایات مردمی استان نیز تا کنون ۱۲۵ شکایت مردمی منجر به تذکر، پلمب و اخطار شده است.

فلاح وند از مردم و صاحبان واحدهای صنفی تقاضا کرد به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در استان توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند و در صورت امکان به جز در موارد ضروری از منزل خارج نشوند.

کد خبر 497890

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =