اتاق اصناف مرکز استان البرز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تاکنون هیچ تصمیمی از سوی هیچ‌یک از سازمان‌ها و نهادهای صنفی مبنی بر بازگشایی واحدهای صنفی یا تعیین ساعت کاری مشخص برای حضور هر یک از این رسته‌ها اتخاذ نشده است.

تعطیلی اصناف

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، در این اطلاعیه آماده است:

در پی بازنشر اطلاعاتی کذب در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر تعیین ساعت کاری برخی رسته‌های صنفی استان البرز در روزهای آتی، بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند:

حسب پیگیری‌های به‌عمل‌آمده تاکنون هیچ تصمیمی از سوی هیچ‌یک از سازمان‌ها و نهادهای صنفی مبنی بر بازگشایی واحدهای صنفی یا تعیین ساعت کاری مشخص برای حضور هر یک از این رسته‌ها اتخاذ نشده است. بدیهی است اتاق اصناف ایران و دیگر سازمان‌های صنفی خود را مکلف به تبعیت از تصمیم‌های ستاد ملی مقابله کرونا به مدیریت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌دانند.

به همین دلیل هرگونه بازنشری، تأیید این خبر مصداق بارز شیطنت رسانه‌ای و تشویش اذهان عمومی به‌قصد برهم زدن آرامش موجود در جامعه اصناف محسوب شده و مستوجب پیگرد قانونی از سوی نهادهای ذی‌ربط خواهد بود.

گفتنی است وفق آخرین تصمیم‌های اخذشده هرگونه اطلاع‌رسانی در حوزه اصناف تنها از طریق درگاه‌های رسمی اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران صورت خواهد گرفت و دیگر اخبار منتشرشده از سوی دیگر شبکه‌های خبری فاقد وجاهت رسمی خواهند بود.

کد خبر 497463

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =