آنخل دی ماریا بازیکن آرژانتینی اسبق رئال مادرید در این باره که رئال نمی خواسته وی در فینال جام جهانی ۲۰۱۴ به علت مصدومیت بازی کند صحبت کرد.

دی ماریا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اسپوتنیک، آنخل دی ماریا یکی از بازیکنان ثابت آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۴ بود تا اینکه در دیدار یک چهارم نهایی مقابل بلژیک آسیب دید و بازی نیمه نهایی برابر هلند را از دست داد. او در فینال مقابل آلمان روی نیمکت حضور داشت اما در نهایت به میدان نرفت و آلبی سلسته با نتیجه ۱-۰ مغلوب شد. این بازیکن اکنون فاش کرد که رئالی ها قصد داشتند مانع از حضور او در دیدار نهایی شوند.

 او در صحبت با «تله فوت» در این خصوص اظهار داشت: «تنها افرادی که در این باره حقیقت را می‌دانند، من، آلخاندرو سابیا و دکتر دنیل مارتینز هستیم. از زمان بازی با بلژیک مصدومیت داشتم. از نظر بدنی آمادگی حضور در فینال را  نداشتم اما می خواستم بازی کنم. برایم مهم نبود که دیگر بعد از آن فوتبال بازی نکنم. این فینال من و برای من آخر دنیا بود. می دانستم که می‌خواهند من را بفروشند. بعد از آن نامه رئال مادرید رسید. دنیل به من خبر داد، اما حتی نخواستم به آن نامه نگاه کنم و آن را پاره کردم.»

دی ماریا همچنین در مورد شیوع ویروس کرونا که باعث تعطیلی رقابت‌های فوتبال در سراسر دنیا شد، گفت:«آنچه تجربه می کنیم، دیوانه‌کننده است. ما دوران خوبی را پشت سر نمی گذاریم. ما ۱۴ روز است که در خانه حبس شده ایم. تنها یک بار به سوپر مارکت رفتیم و برگشتیم زیرا نمی خواهیم بچه های مان را در معرض خطر قرار بدهیم. خوشبختانه از طریق تماس تصویری می توانیم هر روز با خانواده مان در آرژانتین صحبت کنیم و این آرامش بیشتری به ما می دهد.»

کد خبر 496532

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =