رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: امسال روزهای خوبی برای کشتی کرمانشاه در پیش داریم.

کشت کرمانشاه

به گزارش همشهری انلاین به نقل از ایسنا، محمدحسین محبی، رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در این سال جدای از مدال آوری‌هایی که کشتی گیران ما در رقابت‌های مختلف ملی و بین‌المللی داشتند، حضور سه کشتی گیر کرمانشاهی در ترکیب تیم‌ملی برای رقابت‌های جام‌جهانی پس از ۳۰ سال و میزبانی دوباره رقابت‌های جام‌تختی از اتفاقات خوب کشتی استان در این سال بود.

وی تصریح کرد: باتوجه به ضعفی که در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان در کرمانشاه داشتیم، از سال گذشته با کمک مربیان و پیشکسوتان روی این بخش تمرکز کردیم و خوشبختانه رشد خوبی داشته‌ایم.

رئیس هیات کشتی استان تصریح کرد: با این روندی که در توجه به نونهالان و نوجوانان در پیش گرفته‌ایم، در آینده کشتی گیران قهرمان دیگری را پرورش خواهیم داد.

وی در ادامه امسال را سال رونق و اوج روزهای کشتی کرمانشاه دانست و گفت: با قطعی شدن حضور یک تیم از کرمانشاه در رقابت‌های لیگ برتر کشتی سال ۱۳۹۹ می‌توانیم کشتی‌گیران مطرح استان را که اکنون برای شهرهای دیگر مسابقه می‌دهند را دوباره جمع کنیم تا با دوبنده کرمانشاه روی تشک رقابت‌های لیگ برتر بروند.

محبی تصریح کرد: قطعا حضور یک تیم از کرمانشاه در رقابت‌های لیگ برتر و بازگشت کشتی‌گیران استان می‌تواند باعث ایجاد انگیزه برای کشتی‌گیران رده‌های پایه نیز باشد.

وی تاکید کرد: تلاش هیات کشتی استان این است تا با ایجاد انگیزه برای نسل جدید بتوانیم کشتی را همچنان ورزش محبوب در کرمانشاه قرار دهیم.

کد خبر 495957

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار