مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: از ابتدای فروردین ماه تاکنون و پس از ابلاغیه اتاق اصناف مبنی بر تعطیلی واحدهای صنفی غیرضرور، ۷۰ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت این مصوبه با حضور اداره اماکن عمومی نیروی انتظامی مهر و موم شدند.

صنفی

به گزارش همشهری آنلاین، امیر دلداری چهارشنبه ۶ فروردین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد، ۳۶ واحد صنفی فقط طی روز گذشته مهر و موم شدند.

وی ادامه داد: طبق بخشنامه مزبور همه واحدهای صنفی به جز میوه‌فروشی‌ها، اغذیه‌فروشی‌ها، نانوایی‌ها، داروخانه‌ها و سوپرمارکت‌ها ملزم به تعطیلی تا اطلاع ثانوی هستند.

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: اغذیه فروشی‌ها مانند فست فودی‌ها، رستوران‌ها و آبمیوه‌فروشی‌ها تنها در صورت عرضه غذا به صورت بیرون بر مجاز به فعالیت هستند.

دلداری افزود: هر روز ۱۱ گروه مشترک با ماموران اداره اماکن عمومی نیروی انتظامی و بازرسان اتحادیه و بازرسان اتاق اصناف مشهد برای نظارت بر وضعیت واحدهای صنفی و عمل به بخشنامه مزبور گشت خود را در سطح شهر انجام می‌دهند.

این مسئول اضافه کرد: تعطیلی واحدهای غیرضرور مصوبه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کروناست و تا اطلاع ثانوی این تعطیلی ادامه خواهد داشت.

براساس آخرین آمار ارائه شده تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان خراسان رضوی به هزار و ۱۱۴ نفر رسیده است و ۱۱۳ نفر از این تعداد جان خود را از دست داده‌اند.

کد خبر 495296

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار