مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان شمالی از فراخوان جشنواره‌ فیلم و عکس با موضوع نوروز و کووید۱۹ خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف ثبت زحمات کارکنان حوزه سلامت در تعطیلات نوروز و در روزهای مبارزه با ویروس کرونا برگزار می شود.

کرونا

به گزارش همشری‌آنلاین به نقل از ایرنا، پیمان فیضی سه‌شنبه ۵ فروردین اظهار داشت: تمامی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی بدون هیچ‌گونه محدودیتی و تنها با شرط داشتن یک گوشی‌ که قابلیت عکاسی و فیلم‌برداری دارد، می‌توانند در این  جشنواره شرکت کنند.

وی افزود: همکاران حوزه سلامت استان آثار خود را تا ۱۵ فروردین ۹۹ از طریق شبکه های اجتماعی برای روابط عمومی دانشگاه تا ۱۵ فروردین ۹۹ ارسال کنند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: اصول زیبایی‌شناسی و تلفیق موضوعی نوروز، مبارزه با ویروس کرونا و حوزه بهداشت و درمان در خلق آثار، مورد توجه گروه داوری قرار خواهد گرفت.

 فیضی با اشاره به این که طبق هماهنگی های انجام شده تصاویر ارسالی در این جشنواره هر روز در رسانه های استان منتشر می شود افزود: عکس‌های ارسالی می‌توانند رنگی یا سیاه و سفید باشند، محدودیتی در ارسال تعداد عکس ها وجود ندارد، آثار ارسالی باید با نرم افزارهای تلفن همراه تا جایی ویرایش شوند که سندیت عکس مخدوش نشود، عکس‌های ارسالی با فورمت JPEG و فاقد لوگو، نوشته و تاریخ باشد.

وی خاطرنشان کرد: آثاری که با استفاده از فیلم‌های آرشیوی موجود در فضای مجازی ساخته شده باشند، پذیرفته نمی‌شوند و زمان فیلم‌های متقاضی شرکت در بخش اصلی حداقل ۳۰ ثانیه و حداکثر ۲ دقیقه است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: محدودیتی در ارسال تعداد فیلم وجود ندارد و کارکنان می توانند با استفاده از تلفن همراه خود زحمات و حضور خود و همکاران حوزه سلامت در تعطیلات نوروز و ارائه خدمات به بیماران کرونایی را ثبت و در مسابقه شرکت کنند.

فیضی افزود: در پایان جشنواره به نفرات برگزیده شده سه نفر در بخش عکس و سه نفر در بخش فیلم جوایزی اهدا خواهد شد.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در خراسان شمالی تا ظهر دوشنبه به ۱۸۹ نفر و شمار فوتی ها نیز به ۱۹ نفر رسیده است.

کد خبر 495081

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =