معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش البرزگفت: پروژه مهر ۹۹ آموزش و پرورش با رویکرد کیفیت بخشی و عدالت آموزشی در این استان کلید خورد.

مدرسه

به گزارش همشهری‌آنلاین، مهریارکرمی سه‌شنبه ۵ فروردین در گفت‌وگو با ایرنا اظهارداشت: در این طرح مهم آموزشی ، عدالت آموزشی ، ساماندهی نیروی انسانی، تامین مناسب تجهیزات مورد نیاز و ایجاد آمادگی در مدارس پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به این‌که دبیرخانه استانی این طرح از بهمن ماه ۹۸ در البرز تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: اجرای مطلوب و باشکوه پروژه مهرو ایجاد فضایی بانشاط در مدارس را یکی از اولویت های مهم این طرح عنوان کرد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش البرز پروژه مهر را نمادی ازهمبستگی، تحول، مدیریت کارآمد وهدفمند درنظام تعلیم و تربیت وگامی در راستای سازماندهی و ساماندهی بهتر امور آموزشی در فرآیند تعلیم و تربیت کشوربرشمرد.

کرمی یادآور شد: پروژه مهر با پنج هدف که شامل بهینه سازی عملکرد نیروی انسانی، ارتقاء کمی و کیفی فعالیت های آموزشی ،احصاء دقیق موانع و آسیب‌های موجود درحوزه های گوناگون، اجرای برنامه های از قبل پیش بینی شده در فرآیند آموزشی و تربیتی و استفاده بهینه از فرصت ها، در البرز پایه‌ریزی شده است.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش البرز افزود: پروژه مهر یک فرآیند بهم پیوسته از مجموعه اقدامات مختلف اداری، مالی، آموزشی، فرهنگی و خدماتی در استان است که هرگونه سهل انگاری و کوتاهی در اجرای آن، موجب بروز چالش های اساسی در عرصه آماده سازی مدارس خواهد شد.

وی بیان داشت: برای اجرای شاخص های این طرح از نظر کیفی نیاز به همدلی، همراهی، پشتکار و همکاری همه همکاران استان در قالب کار تیمی است.

کرمی عنوان کرد: انتظار می رود مجریان این طرح ملی در استان نسبت به اجرای دقیق شیوه نامه ها و برنامه ها طبق زمانبندی انجام شده اقدام کنند.
وی گفت: دبیرخانه استانی پروژه مهر ۹۹ در اداره آموزش های فنی ،حرفه ای و کاردانش اداره کل آموزش و پرورش البرز مستقر می باشد.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموز و ۲۶ هزار فرهنگی دارد.

کد خبر 495033

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =