معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌غربی گفت: ۴ واحد اقامتی استان در شهرستان‌های ارومیه و ماکو برای استراحت کادر درمانی و بیماران کرونایی بهبود یافته اختصاص یافته است.

هتل

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، ریتا خضرزاده دوشنبه ۴ فروردین گفت: این ۴ واحد اقامتی که ۲ مورد هتل، یک مهمانپذیر و یک مجتمع گردشگری هستند با توجه به مصوبات ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا در راستای ایجاد مراکز نقاهتگاهی یا همان بینابینی با همکاری اداره کل میراث فرهنگی به کار گرفته شده‌اند.

وی افزود: از این واحدها، ۲ واحد اقامتی که در ارومیه هستند یکی برای استراحت کادر درمانی و دیگری برای طی کردن دوره نقاهت بیماران بهبود یافته کرونایی اختصاص یافته و در ماکو نیز یک هتل برای کادر پزشکی و یک مهمانپذیر برای بیماران در نظر گرفته شده است.

به گزارش نقل از اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان غربی، خضرزاده ادامه داد: طبق مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا تعدادی از واحدهای اقامتی سطح استان برای استفاده در مواقع لزوم در حالت آماده‌باش و باز بوده، بدون این‌که هیچ‌گونه پذیرش مسافری داشته باشند و تاکنون ۴ واحد از این مراکز اقامتی مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

کد خبر 494884

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =