دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان گفت: هر گونه اسکان و پذیرش مسافران در سمنان پیگرد قانونی دارد و با افراد متخلف با جدیت برخورد خواهد شد.

مسافرخانه

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، «شریف ابراهیمی»  افزود: طبق ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی تهدید علیه بهداشت عمومی جرم محسوب شده و با متخلفان برخورد قاطع می‌شود.

وی ادامه داد: اسکان و پذیرش مسافران در شرایطی فعلی موجب شیوع ویروس کرونا و  تهدیدی برای سلامت و بهداشت جامعه محسوب می‌شود و براساس ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی با افراد متخلف برخورد قاطع می‌شود.

ابراهیمی بیان کرد: سربازان گمنام سلامت و مسوولان برای شکست ویروس کرونا به صورت شبانه‌روزی مشغول تلاش هستند و پذیرش مسافران در واقع بی ثمر کردن تلاش‌ها در کنترل شیوع ویروس کرونا در استان سمنان است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان تاکید کرد: اجاره موقت خانه و اسکان مسافران و رهگذران در استان سمنان ممنوع بوده و با افراد متخلف با جدیت برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: اماکن گردشگری، هتل‌ها و مهمانپذیرهای استان سمنان برای کنترل شیوع ویروس کرونا تعطیل هستند و هیچ گونه خدمت رسانی به کسانی که به استان سمنان سفر کنند انجام نمی‌شود.

کد خبر 494757

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =