فرماندار رشت تاکید کرد: شیوع بیماری کرونا همچنان به عنوان یک تهدید جدی برای شهرستان تلقی می‌شود بنابراین از عموم مردم می‌خواهم تبریک نوروزی را از طریق تلفن و شبکه‌های اجتماعی را جایگزین دید و بازدید نوروزی کنند.

ممنوعيت ديد وبازديد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، میرشمس مومنی‌زاده افزود: باوجود تلاش‌های شبانه‌روزی همه عوامل اجرایی، خطر شیوع کرونا همچنان به عنوان یک تهدید و خطر جدی برای شهرستان رشت و استان گیلان محسوب می‌شود، بنابراین مهم‌ترین کاری که همه باید به آن توجه کنند این است که تجمعات را کاهش دهیم و تماس حضوری با یکدیگر را تا حد امکان قطع کنیم.

وی در همین مورد با در خواست از عموم مردم و همه افراد و شخصیت‌ها و گروه‌های مرجع و موثر برای مشارکت در این مبارزه ملی اظهار کرد: همه آحاد جامعه باید با احساس مسئولیت، فعالانه در این زمینه تلاش کنند تا همه با هم بتوانیم با غلبه بر این بیماری، مشکلات زیادی که این بیماری برای مردم ایجاد کرده است را رفع کنیم.

فرماندار شهرستان رشت بیان کرد: مردم در ایام تعطیلات نوروز سعی کنند به جای دید و بازدید حضوری، تبریک نوروزی را از طریق تلفن و شبکه‌های اجتماعی انجام دهند، چراکه تماس‌های حضوری در ایام نوروز، می‌تواند به عنوان یک تهدید جدی برای شیوع این بیماری محسوب شود.

کد خبر 494632

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =