مجموع نظرات: ۰
پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
۰ نفر

مدیرعامل سازمان میادین و میوه و تره‌بار و سامان‌دهی مشاغل شهری شهرداری قم گفت: توجه به درخواست شهروندان و تصمیم ستاد بحران و برای رعایت بهداشت جامعه، تصمیم بر این شد که غرفه‌های عرضه ماهی و تزئیات نوروزی تا امروز کار خود را پایان دهند و از سطح شهر جمع‌آوری شوند.

ماهي قرمز عيد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، علیرضا مظفری اظهار کرد: امسال با توجه به شیوع کرونا ویروس و امکان وجود خطر برای سلامت و بهداشت عمومی این غرفه‌ها با محدودیت در سطح شهر ایجاد شدند، اما در راه‌اندازی همین تعداد اندک نیز با دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت استان هماهنگی صورت گرفت و مجوزهای لازم اخذ شد.

مدیرعامل سازمان میادین و میوه و تره‌بار و سامان‌دهی مشاغل شهری شهرداری قم گفت: مام نکات بهداشتی و دستورالعمل‌های لازم در راه‌اندازی و فعالیت این غرفه‌ها رعایت شد، همچنین امکانات و اقلام موجود در این غرفه‌ها به صورت مستمر ضدعفونی شدند.

مظفری خاطرنشان کرد: با این وجود با توجه به درخواست شهروندان و تصمیم ستاد بحران تصمیم بر این شد که این غرفه‌ها تا امروز پنج‌شنبه به کار خود پایان دهند و از سطح شهر جمع‌آوری شوند.

وی بیان کرد: مهم‌ترین اصل و اولویت در فعالیت‌های شهرداری و سازمان میادین حفظ سلامت و بهداشت عمومی است و این اقدام در همین زمینه صورت می‌گیرد.

کد خبر 494001

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha