مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
۰ نفر

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم با اشاره به مراسم پنج‌شنبه پایان سال گفت: از شهروندان خواهشمندیم که در پنج‌شنبه پایان سال به آرامستان‌ها مراجعه نکنند تا ازدحامی ایجاد نشود.

آرامستان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، سیدسیف‌الدین موسوی نیارکی با اشاره به مراسم پنج‌شنبه پایان سال اظهار کرد: از شهروندان خواهشمندیم که در پنج‌شنبه پایان سال به آرامستان‌ها مراجعه نکنند تا ازدحامی ایجاد نشود.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم با تاکید بر این‌که بسته‌شدن درهای بهشت معصومه (س) و دیگر آرامستان‌های شهر در پنج‌شنبه پایان سال طبق نظر شورای تامین و نهادهای مرتبط خواهد بود گفت: با توجه به اینکه تجمعات باعث افزایش درصد شیوع مردم به کرونا می‌شود از مردم خواهشمندیم از حضور در آرامستان‌ها خودداری کنند تا نیازی به بستن درب‌ها یا دیگر مسائل نباشد.

موسوی تاکید کرد: ازدحام جمعیت موجب انتقال ویروس می‌شود. امیدواریم مردم همراهی کنند تا به زودی این مشکل و بحران را پشت سر بگذاریم.

وی گفت: قرائت فاتحه و یاد اموات قطعا با توجه به شرایط فعلی ثواب حضور بر سر مزار را دارد و امید است مردم از منازل خود خارج نشوند.

کد خبر 493708

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha