شبکه شما با پخش ۵ سریال، فیلم های سینمایی و ده‌ها برنامه تولیدی استانی در نوروز به روی آنتن خواهد رفت.

شبکه نمایش

 به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت اموراستان‌های سازمان صداوسیما؛ محمد کاویانی- مدیر شبکه شما به تشریح برنامه های نوروزی این شبکه پرداخت.

 وی در زمینه پخش فیلم های سینمایی گفت: شبکه شما هر روز ساعت ۱۳:۳۰، فیلم های مطرح ایران و جهان را پخش خواهد کرد. همین طور علاقه مندان مستند هم می توانند هر شب ۲۳:۴۵، منتظر پخش مستندهای جذاب و دیدنی باشند.

 مدیر شبکه شما با اشاره به ماموریت این شبکه در پرداختن به تولیدات استانی، گفت: ویژه برنامه کودک که توسط همکاران خراسان رضوی ساخته شده، هر روز ساعت ۹ صبح پخش می شود. همکاران مرکز قزوین هم هر روز ساعت ۱۰ به مدت یک ساعت و پانزده دقیقه، برنامه زنده «بوی عیدی» را روانه آنتن شبکه شما می کنند. مسابقه «تش و بنکو» هم توسط همکاران مرکز چهارمحال و بختیاری ساخته شده که هر روز ساعت ۱۶ پخش خواهد شد. جُنگ «مشتی باش» که از تولیدات مرکز خراسان رضوی است هم هرشب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روی آنتن شبکه شما می رود.

کاویانی با تاکید بر اینکه مسافرت های نوروزی به علت شیوع ویروس کرونا منتفی شده ولی رویکرد گردشگری باید همچنان اهمیت داشته باشد گفت: دو مجموعه گردشگری «کوله گرد» محصول مرکز گلستان و «کوله پشتی» محصول مرکز فارس، هر شب ساعت ۲۰:۴۵ روانه آنتن می شود تا مخاطبان ایرانگردی لااقل در خانه هایشان، تصاویر بکری از زیبایی های ایران را ببینند.

 مدیر شبکه شما با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر حفظ و صیانت از زبان فارسی گفت: در این راستا برنامه «فارسی شو» هر شب ساعت ۲۲ روانه آنتن خواهد شد.

کاویانی به تنوع غذا در مراکز مختلف اشاره کرد و گفت: برای پوشش این بخش مهم از سبک زندگی، برنامه «مزه غذای ایرانی»، هر شب ساعت ۲۱:۳۰ پخش می شود.

 وی گفت: علاقه مندان موسیقی هم می توانند برنامه «ترانه باران»را هر روز ساعت ۱۸ و تکرار آن را ساعت ۱۵ روز بعد دنبال کنند.

 کاویانی با اشاره به اهمیت ویژه سلامت در نوروز ۹۹ بیان کرد برنامه «دکتر سلام» با پیام های سلامتی نوروزی هر روز سه نوبت در فواصل برنامه ها پخش می شود.

مدیر شبکه شما با بیان اینکه  سریال های «دودکش ۱»، «آب پریا»، «میان بر» و «ناخونک» روی آنتن می روند گفت: این سریال ها به ترتیب، ساعت های ۸، ۱۱:۳۰، ۱۷، ۲۰ و ۲۳  از شبکه شما پخش می شوند.

 مدیر شبکه شما همچنین اعلام کرد: ویژه برنامه سال تحویل این شبکه با نام «نوروز شما»، در سه قسمت و با همکاری مراکز استانها روانه آنتن می شود.

وی گفت: اولین قسمت از برنامه نوروز شما، چهارشنبه بیست و هشتم اسفند از ساعت ۱۹ آغاز می شود و تا ۰۰:۳۰ بامداد ادامه خواهد داشت. همکاران مراکز گلستان، فارس و آذربایجان غربی در این قسمت، نقشی فعال دارند. قسمت دوم این برنامه پنجشنبه بیست و نهم اسفند هم همان ساعت ۱۹:۰۰ تا ۰۰:۳۰ پخش می شود. ارتباط با مراکز مرکزی، اصفهان، فارس و گیلان بخش مهمی از قسمت دوم نوروز شما است. قسمت سوم نوروز شما، روز جمعه که روز تحویل سال است از ساعت ۴:۳۰ صبح آغاز شده و تا اذان ظهر ادامه خواهد داشت. در این قسمت با مراکز فارس، همدان، یزد و مازندران ارتباط برقرار خواهد شد.

مدیر شبکه شما در پایان گفت: تجلیل از جامعه پزشکی و ادای احترام با این قشر، دعوت از گروههای موسیقی نواحی، نوروز در ادب پارسی، نمایش هنرهای اقوام، معرفی غذاو شیرینی نوروز، دعوت از بازیگران بنام سینما و تلویزیون، پخش برنامه نوروز در تاجیکستان، بهاریه های شعرا از محورهای این ویژه برنامه خواهد بود.

کد خبر 493210

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =