مجموع نظرات: ۰
سه‌شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
۰ نفر

 وزیر نیرو ۸ طرح نیروگاهی، طرح‌های تامین برق و پروژه‌های نرم‌افزاری را با ۲۲۲ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری به صورت مجازی در استان فارس به بهره‌برداری رساند.

وزیر نیرو

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، «احمدرضا خسروی» مدیر عامل شرکت توزیع برق فارس امروز سه‌شنبه ۲۰ اسفند در حاشیه بهره برداری از طرح‌های یاد شده اظهار کرد: در این برنامه نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی لارستان با سرمایه گذاری ۸۰ میلیارد تومان، طرح تقویت ولتاژ و افزایش ظرفیت شبکه در استان فارس با سرمایه گذاری ۵۸/۲ میلیارد تومان، طرح برق رسانی به ۱۵ روستاها با سرمایه گذاری ۳/۸ میلیارد تومان و طرح نصب کنتورهای هوشمند با سرمایه گذاری ۱۱/۶ میلیارد تومان افتتاح شد.

وی اضافه کرد: همچنین در این برنامه طرح پیاده‌سازی خدمات الکترونیک شرکت‌های برق در استان فارس  به بهره برداری رسید.

«عبدالعزیز کریمی» مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان فارس نیز در این برنامه از افتتاح طرح تامین روشنایی و پروژه‌های شاخص اقتصاد مقاومتی  و کاهش پیک بار با سرمایه گذاری ۵ میلیارد تومان خبر داد و گفت: طرح  احداث و توسعه  نیروگاه گازی شیراز با سرمایه‌گذاری ۵۸ میلیارد تومان دراین برنامه کلید خورد.

وی بیان کرد: طرح احداث نیروگاه خورشیدی در قالب مزرعه خورشیدی اقلید با سرمایه‌گذاری ۵ میلیارد ریال از دیگر برنامه هایی بود که با حضور مجازی وزیر نیرو در استان فارس کلید خورد.

«جلال زراعت‌پیشه»  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز نیز دراین مراسم با بیان اینکه ارزش طرح‌های افتتاح شده دراین برنامه در حوزه شیراز ۱۱۳۷ میلیارد ریال  است، گفت: بهره برداری از مولد مقیاس کوچک با ظرفیت ۱/۵ مگاوات در بلوار عدالت شیراز،  مولد مقیاس کوچک با ظرفیت ۲ مگاوات شرکت نیروترانس و مولد مقیاس کوچک با ظرفیت ۴ مگاوات رعد فروزان انرژی از جمله این طرح‌ها است.

وی ادامه داد: همچنین در این برنامه ۲/۵ کیلومتر شبکه روشنایی خیابان میرازی شیرازی،  ۲ کیلومتر شبکه روشنایی شهید کسایی،  ۱/۸ کیلومتر شبکه روشنایی خیابان ارم در شیراز به بهره برداری رسید.  

کد خبر 491345

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فارس

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha