رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ری گفت: طرح تب‌سنجی کرونا در دانشگاه یادگار امام خمینی (ره) شهرری توسط تیم های هلال احمر  اجرا شد و بیش از یک‌صد نفر از استادان و کارکنان در این طرح پایش شدند.

تب سنجی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، احمد احمدی افزود: برای کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تیم‌های تب‌سنجی کرونایی، متشکل از نجاتگران جمعیت هلال احمر و نیروهای علوم پزشکی برای طرح تب سنجی به دانشگاه یادگار امام خمینی (ره) شهرری تهران اعزام و  اقدام به تب سنجی کرونایی از پرسنل واستادان این دانشگاه می‌کنند.

وی ادامه داد: مهم‌ترین اقدامات دراین طرح تب‌سنجی، سنجش بیماری‌های زمینه‌ای، آموزش نکات ایمنی، بهداشتی ودرمانی در مقابله با ویروس کرونا وتوزیع ۵۰۰ ماسک در بین پرسنل و استادان دانشگاه است.

احمدی با اشاره به  اقدامات جمعیت هلال احمر شهرستان ری برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا،   افزود: جمعیت هلال احمر استان همگام با سایر دستگاه ها به تشکیل ستاد کرونا دراین شهرستان  و نسبت به اطلاع رسانی در خصوص ویروس کرونا و ارائه آموزش ها از راه دور در قالب  اینفوگرافیک، کلیپ و تیزر از طریق سایت اطلاع‌رسانی و صفحات مجازی و شبکه‌های اجتماعی اقدام کرده است.

این مسئول ادامه داد: جمعیت هلال احمر استان به‌صورت مداوم به شست و شو، نظافت و گندزدایی محیط‌های اداری و اماکن درمانی می‌پردازد و نسبت به تهیه و در اختیار قراردادن مواد ضد عفونی برای رعایت بهداشت فردی کارکنان و نجاتگران پایگاه ها اقدام می‌کند.

کد خبر 491344
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha