نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان گفت: ایجاد فضای قرنطینه ای در ورودی اصلی گیلان یعنی شهر لوشان از برنامه‌های اساسی برای پیشگیری و مقابله با کرونا در استان است.

قرنطینه

به‌گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، دکتر «محمدحسین قربانی» اظهارکرد: با اجرای طرح فرنطینه در ورودی اصلی گیلان، افراد در این مکان و نقطه در صورت دارا بودن علائم ویروس کرونا، قرنطینه خواهند شد.

وی با بیان اینکه برای مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از انتشار آن باید در ورودی های گیلان تدابیر شدیدی اتخاذ شود، گفت: مردم باید در این ایام از سفرکردن بپرهیزند ضمن اینکه جز در مواقع اضطرار از خانه بیرون نیایند.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: همه تلاش ما آن است که بهترین خدمت را به مردم ارائه داده و آنان راحت این بحران را سپری کنند بنابراین برای مقابله با ویروس کرونا همکاری مردم بسیار موثر است.

وی برکم شدن تردد در شهرها  و رفع مشکل کارمندان دراین خصوص تاکید کرد و افزود: به عنوان مثال کارمندانی اهل شرق گیلان هستند و بنا بر ضرورت کاری درغرب استان  تردد و یا کارمی‌کنند در حالیکه با توجه به کم شدن مراجعات  مردمی لزومی برای این ترددها نیست.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مقابله با کرونا در گیلان بیان کرد: در بازدیدی که از بسیاری ادارات در استان انجام دادم، تعداد بسیار کم مراجعه کننده کاملا مشهود است و دلیلی برای حضور کارمندان در آن ادارات وجود ندارد.

وی با اشاره به تماس تلفنی خود با دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری اظهار کرد: در این گفت و گو از دکتر جهانگیری خواهش کردم با توجه به اینکه تعطیلی ادارات و مواردی دیگر از تصمیم گیری‌ها در سطح ملی است، کمک کنند تا فعالیت سیستم اداری استان در این مدت به حداقل برسد و به تبع آن ترددها کاهش یابد.

کد خبر 490955

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار