استاندار مازندران گفت: برای حفظ سلامت مردم و پیشگیری از انتشار ویروس، پایگاه‌های تست و سنجش کرونا از مسافران در مبادی ورودی استان دایر می‌شود.

تست کرونا

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از مهر، احمد حسین‌زادگان در حاشیه کارگروه پدافند غیرعامل اظهار کرد: مقرر شد از سه‌شنبه ششم اسفد در مبادی ورودی استان پایگاه‌هایی با همکاری علوم پزشکی و راهداری برای تست مسافران وارده استان برای مقابله با انتشار ویروس کرونا دایر شود.

وی تصریح کرد: مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند، بهترین مکان برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و مقابله با آن ماندن در منزل است و تعطیلات پیش‌روی در واقع برای سفرکردن نیست.

حسین‌زادگان اضافه کرد: با توجه به تعطیلی مدارس و مهدکودک‌ها، مقرر شد بانوان کارمندی که فرزندان خردسال دارند برای نگهداری از کودکانشان، کارهای اداری را از طریق دورکاری انجام دهند.

استاندار مازندران عنوان کرد: از فرمانداران خواسته شد تا شهرها را پایش کنند و برپایی هرگونه جشنواره، رویدادهای مردمی و نشست‌هایی که محل تجمع مردم است، تعطیل است و ضدعفونی کردن ناوگان حمل و نقل، ترغیب کارکنان پمپ‌بنزین‌ها برای سوخت‌گیری خودورهای مردم، رعایت بهداشت فردی و غیره از دیگر تأکیدات برای مهار ویروس کرونا است.

کد خبر 486749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار