شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
۰ نفر

رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه از آغاز طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید در کرمانشاه خبر داد.

بازار

به گزارش همشهری‌ آنلاین به نقل از ایسنا، رامین پهلوانی اظهار کرد: طرح تشدید نظارت بر بازار به مناسبت شب عید در کرمانشاه آغاز شد و تا ۱۵ فروردین ادامه دارد.  

وی تعداد گروه‌های فعال در سطح بازار را ۱۵ گروه اعلام کرد و افزود: علاوه بر اینکه از ظرفیت بسیج اصناف استفاده کردیم، گشت‌های مشترکی نیز با همکاری سایر بخش‌ها از جمله تعزیرات، بازرسی سازمان صمت، دانشگاه علوم پزشکی و... داریم.  

رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه گفت: گشت‌ها در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر نظارت بر بازار را بر عهده دارند.  

پهلوانی واحدهای صنفی عرضه کننده انواع پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار، شیرینی و میوه‌فروشی‌ها را در اولویت نظارت اعلام کرد.  

وی بیان کرد: محدودیت‌هایی در تعداد بازرسین و گشت‌ها وجود دارد، از مردم نیز تقاضا داریم تخلفات را با مراجع نظارتی در میان بگذارند، زیرا برای کنترل بازار نیازمند مشارکت خود مردم نیز هستیم.  

رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه از وفور انواع کالا در بازار هم یاد کرد و ادامه داد: کمبود خاصی در بازار نداریم، اگرچه قیمت برخی از کالاها بالا است.  

پهلوانی درباره واحدهای صنفی که قرار است در این ایام فروش فوق‌العاده داشته باشند، اظهار کرد: هرگونه فروش فوق‌العاده نیازمند اخذ مجوز از اتحادیه صنفی مربوطه است.

کد خبر 485788

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار