رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم صداقت را مهمترین رویکرد دانشگاه علوم پزشکی و مردم قم در مواجهه با کرونا دانست و از تلاش فداکارانه کادر پزشکی و درمانی استان قم در مقابله با این بیماری تقدیر کرد.

كرونا قم

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، محمد رضا قدیر در جمع رسانه های استان قم گفت:  در روزهای اخیر تمام کادر درمانی استان با فداکاری مثال زدنی و تاریخی خود را سپر بلای این بیماری کردند تا به نجات بیماران بپردازند.

وی گفت: بسته پیشنهادات و الزامات عبور از بحران کرونا به استانداری پیشنهاد شده است ولی در آخرالامر استاندار و مسئولان امر هستند که نظر نهایی رااتخاذ خواهند کرد.

وی اظهارکرد: از نظر پزشکی باید از هرگونه مجالسی که جمع کثیری از انسانها در یک فضای بسته حضور می یابند در شهر جلوگیری شود تا به شرایط متعادل در کنترل این بیماری برسیم. در این زمینه پیشنهاداتی نیز از جمله تعطیل شدن تمام همایش ها و برنامه های بزرگ فرهنگی نیز ارایه شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم بیان کرد: بنده از روز اول سعی کردم با مردم صادق باشم. به هیچ عنوان سعی نکردیم از زیربار مسئولیت اجتماعی و سازمانی خود شانه خالی کردیم وبا اطلاع رسانی گسترده مردم و مسئولان برای مواجهه با این بیماری بسیج شدیم.

وی با اشاره به این نکته که مردم می‌توانند با رعایت اصول بهداشتی در مقابل شیوع این بیماری مقابله کنند، گفت: در این شرایط متاسفانه برخی با رفتارهای غیرمسئولانه خود ذهنیت مردم را تخریب کرده و سعی می کنند که با بیش از حد بزرگنمایی این ویروس خطرات و آسیب ها را به حداکثر می رسانند.

وی اظهارکرد: در زمینه انتخابات نیز سعی داریم که با مشارکت همه دستگاه ها تمام تمهیدات بهداشتی لازم را اتخاذ کنیم که مردم با خیال راحت در این عرصه نیز حضور یابند.

کد خبر 485541

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • شهروند قمی IR ۰۶:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
  0 0
  شما رو به خدا در مورد نماز جمعه امروز در قم یه فکری بکنید.
  • IR ۱۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
   0 0
   برو نماز چیزیت نمی شه