مدرس حوزه علمیه قم تاکید کرد: باطن مردم را صندوق رأی مشخص می‌کند نه راهپیمایی.

غرویان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اعتماد، حجت‌الاسلام محسن غرویان مدرس حوزه علمیه قم گفت: مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن یا شرکت در مراسم روز قدس و... به خاطر دین، اعتقادات و تعهدی که به کشورشان دارند حضور پیدا می‌کنند تا هم ادای دین کنند و هم مطالبه‌هایشان را به گوش مسوولان برسانند. به همین دلیل تاکید بر این است که راهپیمایی ۲۲ بهمن را نباید مصادره کنند.

وی اضافه کرد: باطن مردم را راهپیمایی مشخص نمی‌کند، صندوق رأی مشخص می‌کند. پس نباید راهپیمایی ۲۲ بهمن را به نفع خود مصادره کنند. در واقع آمدن مردم به خیابان حرکتی در راستای اعتقادات است. مهم این است که جامعه در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و در شرایطی که کسی از رأی‌شان مطلع نیست، رأی خود را به صندوق بیندازند.

غرویان افزود: در انتخابات چهار سال گذشته که ظاهر قضایا گویای چیز دیگری بود، تهرانی‌ها یک لیست کاملا امیدوارِ ۳۰نفره را کنار گذاشتند و ۳۰ نفری را که اغلب‌شان ناشناخته بودند به عنوان وکیل خود راهی مجلس کردند. از همین روست که به جای ظواهر، باید به باطن جامعه دقت کرد.

کد خبر 485481

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • دایی IR ۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
    1 2
    آخه مگه کسی مونده هرکی حرف ملت را زده توسط شورای نگهبان قیچی شده ولی بازهم بخاطر آینده نظام باید رأی داد حداقلش دشمن خارجی بیخیال این کشور بشه

دیدگاه خوانندگان

وبگردی