یک درصد از سود حاصل از فروش فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در بازه زمانی ۱۶ روزه (٢٠ آذر تا ۶ دی‌ ماه) به کودکان سرطانی اهدا شد.

شهروند

به گزارش همشهری آنلاین، کمپین «یلدا به خیر و خرید» از ٢٠ آذر تا ۶ دی‌ ماه امسال برای کمک به کودکان مبتلا به سرطان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در سطح تهران برگزار شد.

فروشگاه شهروند در ۱۶ روز برگزاری این کمپین، یک درصد از سود حاصل از فروش خود را برای کمک به کودکان سرطانی به خیریه محک اختصاص داد. این کمک تنها از سود فروش کالا و ماکت‌های کوچکی که به شکل دارو با بارکد خاص تهیه و به مبلغ ۲، ۵ و ۱۰ هزار تومان مقابل شهروندان گذاشته و به متقاضیان فروخته می‌شد، جمع‌آوری شده است.

قرار بود مبلغ جمع‌آوری شده در قالب یک چک به موسسه محک اعطا شود که این اقدام همزمان با نشست فصلی مدیران شرکت شهروند صورت گرفت.

بر این اساس، کمک‌های نقدی جمع‌آوری شده در کمپین «یلدا به خیر و خرید» طی یک چک نقدی به مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان به مدیرعامل موسسه خیریه محک اهدا شد.

در این مراسم، عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، محمد اسلامی نسب رئیس هیئت مدیره و مهدی امراللهی مدیرعامل شرکت شهروند حضور داشتند.

کد خبر 484612

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

دیدگاه خوانندگان