مجید مجیدی با ارسال نامه‌ای به رادیو و تلویزیون مرکزی چین با مردم این کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا ابراز همدردی کرد و از اقدام به ساخت فیلمی برای نشان دادن مبارزه چینی‌ها علیه این بیماری خبر داد.

مجید مجیدی

به گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل از رادیو و تلویزیون مرکزی چین نوشت: این کارگردان سینما، در نامه خود به بخش فارسی این رسانه، ضمن اعلام پشتیبانی مردم ایران از مردم چین، نسبت به غلبه مردم چین بر این بیماری ابراز اطمینان کرد.

متن کامل این نامه بدین شرح است:

«دوستان و مردم قهرمان چین
با درود و سلام

می‌دانم روزها و لحظات بسیار سختی را سپری می‌کنید. می‌خواهم بدانید که قلب همه مردم دنیا به‌خصوص مردم ایران با شما عزیزان است. لحظه‌ای نیست که به یاد شما و کودکان معصوم چین نباشم. بی‌شک این روزهای تلخ و سیاه سپری خواهد شد و من مطمئنم شما مردم بزرگ چین همان‌طور که در طول تاریخ ثابت کرده‌اید ملت سخت‌کوش و مبارزی بوده‌اید، بر این فاجعه بزرگ انسانی پیروز خواهید شد. شما با پایداری خود، دوباره امید و زندگی را به چین برمی‌گردانید. برای همه شما عزیزان سلامتی و موفقیت آرزو می کنم. زنده باد مردم بزرگ چین.

با احترام و دوست همیشگی شما، مجید مجیدی»

وی همچنین در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون مرکزی چین گفت: به‌زودی آماده ساخت فیلمی با موضوع تلاش و همکاری و همیاری مردم چین، کودکان و خانواده‌های چینی در مبارزه با این بیماری است تا شجاعت و همدلی و امید مردم چین به زندگی را در قاب تصویر به نظر جهانیان برساند.

کد خبر 481432

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی