هاشم هاشم‌زاده هریسی گفت: باید به افرادی که به نظام و اسلام اعتقادی حداقلی دارند میدان بدهیم و حفظ‌شان کنیم. ما سلمان و ابوذر را از کجا بیاوریم؟

هاشم زاده هریسی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اعتماد آنلاین، هاشم هاشم‌زاده هریسی با اشاره به روند رد صلاحیت‌های گسترده اظهار داشت: اینکه شورای نگهبان آنهایی را که برای حضور در انتخابات اعلام آمادگی می‌کنند با «عدم احراز صلاحیت» از انتخابات محروم می‌کند مساله‌ای است که قابل شکایت و پیگیری نیست. چون اتهامی مطرح نمی‌کنند و می‌گویند التزام شما برای ما روشن نشده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه سخنانش گفت: درباره اینکه برخی می‌گویند شورای نگهبان باید کاری می‌کرد که مردم ناراضی نباشند، باید مراقب باشیم مردم از نظام زده نشوند. همچنین انتخابات باید طوری برگزار شود که همه بتوانند به کاندیدای مورد نظر خود رأی بدهند.

او ادامه داد: برگزارکننده‌های انتخابات باید طوری رفتار کنند که کرامت و اعتقادات مردم حفظ شود. همچنین لازم است عرصه رقابت باز باشد و همه گروه‌های مردم بتوانند کسی را پیدا کنند که به او رأی بدهند. البته این بدان معنی نیست که به هر کسی اجازه کاندیدا شدن بدهیم؛ مثلاً نمی‌توانیم به هر شرابخوار و بی‌نمازی فرصت حضور در انتخابات بدهیم. مردم هم نباید زود برنجند و از اتفاق‌های مهم کناره‌گیری کنند. چون قهر مردم باعث می‌شود دشمنان فضا را برای تخریب جمهوری‌ اسلامی فراهم ببینند.

هاشم‌ هاشم‌زاده هریسی گفت: باید به افرادی که به نظام و اسلام اعتقادی حداقلی دارند میدان بدهیم و حفظ‌شان کنیم. ما سلمان و ابوذر را از کجا بیاوریم؟

کد خبر 481405

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • امین TR ۱۷:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
    1 0
    ببخشید مگه همچین افرادی هم کاندیدا میشوند؟

دیدگاه خوانندگان

وبگردی