مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: دهه فجر امسال و به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ۴۱ واحد مسکن مددجویی در این استان افتتاح می‌شود.

مسكن مددجويي

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا،  قباد مبشری گفت: اهدای ۴۱ سری جهیزیه و سرکشی از ۴۱ خانوار مددجوی کهگیلویه و بویراحمد در دستور کار مسئولان کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان در دهه فجر امسال است.

وی افزود: بهره ‌برداری از ۱۸ طرح اشتغال مددجویی و تجلیل از ۲۰۵ حامی ایتام و فرزندان محسنین، نیکوکار و عامل جمع آوری زکات کهگیلویه و بویراحمد از دیگر برنامههای کمیته امداد امام خمینی(ره) این استان در دهه فجر امسال خواهد بود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد افزود: باید با اطلاع رسانی لازم و برنامه‌ریزی مناسب زمینه حضور هر چه گسترده‌تر جامعه هدف کمیته امداد این استان در برنامه‌های دهه فجر امسال به ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن را فراهم کرد.

مبشری گفت: ستاد دهه فجر امسال کهگیلویه و بویراحمد ۲۲ کارگروه زیرمجموعه دارد که همگی آنها تشکیل شده و فعال است.  

وی اظهار کرد: یکی از این کارگروه ها همیاری و خدمات‌ رسانی بوده که مسئولیت آن بر عهده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان است.  

تعداد افراد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد ۴۳ هزار و ۳۲۱ خانوار با جمعیتی بیش از ۱۰۶ هزار نفر است.

کد خبر 480976

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =