رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر گفت: خودروهای ساماندهی شده سرویس مدارس که از طریق سامانه سپند تا ۲۰ آذر امسال ثبت‌ شده‌اند، سهمیه اعتباری سوخت که در جایگاه‌های عرضه بنزین قابل‌ استفاده است، دریافت کرده‌اند.

تاکسی

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از فارس، سعید حسینی‌پور با اشاره به دغدغه تاکسی‌داران درباره کمبود سهمیه سوخت، اظهار کرد: بنا بر پیگیری‌های انجام‌شده، مشکل سهمیه سوخت این تاکسی‌ها حل‌ شده و سهمیه سوخت رانندگان تاکسی افزایش‌ یافته است.

وی افزود: در این زمینه سهمیه سوخت تاکسی‌های دوگانه‌سوز از ۲۵۰ لیتر به ۴۱۰ لیتر و تاکسی‌های بنزینی از ۴۰۰ لیتر به ۷۲۰ لیتر، با لحاظ شدن مابه‌التفاوت سهمیه سوخت آبان ماه و نیمه اول دی تغییر و افزایش‌یافته است.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر بیان کرد: همچنین خودروهای ساماندهی شده سرویس مدارس که از طریق سامانه سپند تا ۲۰ آذر امسال ثبت‌ شده‌اند، سهمیه اعتباری سوخت که در جایگاه‌های عرضه بنزین قابل‌استفاده است، دریافت کرده‌اند.

حسینی‌پور با تأکید بر این‌که تاکسی‌های تحت نظارت این سازمان شامل طرح افزایش سهمیه سوخت خواهند بود، گفت: آژانس‌ها، تاکسی بی‌سیم‌ها و تاکسی‌سرویس‌هایی که از شهرداری‌ها مجوز دریافت کرده‌اند، شامل دریافت اعتبار سوخت قرار گرفتند.

وی گفت: این افزایش سهمیه بر اساس مجوز وزارت کشور بوده، سهمیه جدید اعلام‌شده در کارت سوخت رانندگان منظور شده و نیازی به دریافت کارت سوخت جدید نیست.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر هرمزگان تأکید کرد: رعایت نکردن نرخ مصوب توسط هر کدام از مسافربرهای شهری اعم از خطوط ویژه تخلف محسوب می‌شود و شهروندان می‌توانند تخلف را به شهرداری بندرعباس به شماره ۱۳۷  یا سامانه پیامکی سازمان به شماره ۳۰۰۰۷۶۱۷۶۱ گزارش کنند.

کد خبر 480833

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =