مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: بلوک سرمایه‌گذاری خارجی در جوار شهرک صنعتی ناحیه دو اردبیل راه‌اندازی می‌شود.

سرمایه گذاری

به گزارش همشهری‌ آنلاین به نقل از ایسنا، محمد اهلی، مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل در نشست مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی با استاندار اظهار کرد: این بلوک سرمایه‌گذاری که در حقیقت طرح توسعه شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل است در محدوده منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه اردبیل به مساحت ۹۵ هکتار اجرایی می‌شود تا سرمایه‌گذاران با تسهیلات در نظر گرفته شده بتوانند به راحتی در این منطقه سرمایه‌گذاری کنند.  

وی به مطالعات مکان‌یابی و امکان‌سنجی در این محدوده شروع شده است، اشاره کرد و گفت: با تصویب این بلوک سرمایه‌گذاری خارجی در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان اردبیل عملیات اجرایی آن با مساعد شدن شرایط جوی آغاز خواهد شد.  

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل بیان کرد: همه زیرساخت‌های این بلوک سرمایه‌گذاری فراهم می‌آید و با حفظ حق و حقوق سرمایه‌گذاران امیدواریم شاهد مشارکت سرمایه‌گذاران در این منطقه باشیم.  

اهلی افزود: در نهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی استان اردبیل همچنین طرح توسعه‌ای ناحیه صنعتی رضی تا ۴۰ هکتار مصوب شد تا امکان توسعه واحدهای صنعتی در این محدوده فراهم آید.  

وی گفت: ۵۰ درصد ناحیه صنعتی رضی واگذار شده و ۲۰ درصد نیز در مرحله واگذاری است و با توجه به استقبال سرمایه‌گذاران و صنعتگران ۴۰ هکتار به این محدوده افزوده خواهد شد.  

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: با این اقدامات که شرکت شهرک‌های صنعتی استان در مناطق مختلف استان شروع کرده امیدواریم زمینه خوبی برای مشارکت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی فراهم آید.

کد خبر 480329

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار