رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به برودت هوا و بارش برف، یکشنبه ۲۹ دی ماه مدارس ۲۱ منطقه آموزشی استان از مجموع ۲۴ منطقه تعطیل است.  

تعطیلی مدارس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش آذربایجان‌غربی، مهدی محمدپور، یکشنبه ۲۹ دی در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه شهری و روستایی نواحی یک و ۲ ارومیه در نوبت صبح تعطیل است.  

وی اظهار داشت: در سردشت هم مدارس ابتدایی شهری و مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه روستایی در نوبت صبح تعطیل است.  

محمدپور بیان کرد: در انزل، نازلو، صومای برادوست، سیلوانا، میاندوآب، مرحمت‌آباد، خوی، مهاباد، پیرانشهر، اشنویه و نقده تمامی مدارس در نوبت صبح تعطیل است.  

وی ادامه داد: در شهرستان چایپاره هم مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه در نوبت صبح تعطیل بوده و در تکاب تمامی مدارس روستایی تعطیل و شروع مدارس ابتدایی شهری با یک ساعت تاخیر همراه است.  

محمدپور اضافه کرد: در سلماس مدارس ابتدایی شهری و تمامی مدارس روستایی و در بوکان تمامی مدارس در نوبت صبح تعطیل است.  

وی افزود: در شاهین‌دژ و کشاورز تمامی مدارس، در ماکو مقاطع ابتدایی شهری و روستایی و در شوط مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح تعطیل است.  

رئیس اداره اطلاع‌رسانی‌وروابط عمومی آموزش‌وپرورش آذربایجان‌غربی ادامه داد: سایر مدارس استان به روال عادی خود دایر است و در صورت اعلام تعطیلی، از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود.  

برخی مدارس آذربایجان‌غربی در نوبت صبح و بعد از ظهر روز شنبه نیز به علت برودت هوا تعطیل بود.  

کد خبر 479005

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =