۳ طرح عمرانی دانشگاه بیرجند با اعتبار ۷۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال روز چهارشنبه ۲۵ دی با حضور قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان استان به بهره‌برداری رسید.

دانشگاه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، پروژه سرای دانشجویی عبدالعلی بیرجندی (خوابگاه متاهلین) دانشگاه بیرجند با مساحت ۴۸۰ مترمربع و هزینه کرد ۸ میلیارد ریال با حضور عبدالرضا باقری قائم مقاوم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.

بهره‌برداری از سالن چند منظوره امید دانشگاه بیرجند با ۲ هزار ۳۲ مترمربع مساحت و اعتبار هزینه شده ۴۶ میلیارد ریال آغاز شد.

همچنین کارگاه‌های مهارت‌آموزی دکتر اسدالله زنگویی با ۱۸۰ مترمربع و هزینه ۳ هزار و ۶۰۰ میلیون ریال از محل کمک‌های خیران و درآمدهای اختصاصی دانشگاه و نیز محوطه سازی پردیس مهندسی دانشگاه با مساحت ۶ هزار متر مربع و ۱۸ میلیارد ریال اعتبار به بهره‌برداری رسید.

عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با همراهی محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان استان چهارشنبه ۲۵ دی در بدو ورود به دانشگاه بیرجند با حضور در شهدای گمنام دانشگاه با آرمان‌های شهیدان والامقام تجدید میثاق کردند.  

افتتاح فاز نخست مجتمع رفاهی فرهنگی دانشگاه بیرجند (باغ امیریه) با مساحت ۳۰ هزار مترمربع و اعتبار هزینه شده ۱۰ میلیارد ریال، آغاز عملیات اجرایی آزمایشگاه مرجع دانشگاه بیرجند با اعتبار  ۱۰۰ میلیارد ریال در مساحت ۳ هزار مترمربع با مشارکت بانک تجارت از دیگر برنامه‌های امروز قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری است.

کد خبر 478358

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =