مجموع نظرات: ۰
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
۰ نفر

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان پردیس گفت: با اختصاص ۲۰ میلیارد ریال از اعتبارات صندوق توسعه ملی حدود ۴۰۰ هکتار عملیات آبخیزداری، کپه کاری، درختکاری و ساخت سیل بند در روستاهای اطراف شهرستان پردیس انجام خواهد شد.

آلودگی

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از فارس، سید محمد قریشی اظهار کرد: دو نشست مدیریت راهبری و پدافند غیرعامل برگزار شد که جلسه راهبری برای اولین بار در شهرستان پردیس و با موضوعاتی مانند تغییر کاربری، تداخلات، پیشگیری از بیماری‌های شایع دام و طیور منطقه، عملکرد دام‌پزشکی تشکیل شد.

وی گفت: در جلسه مدیریت راهبری مباحثی از جمله تبادل‌نظر در خصوص مناطق چهارگانه محیط زیستی، تعیین و تکلیف پلاک‌های اصلی و فرعی، مشکلات عشایری و آلودگی خاک مطرح شد، در جلسه پدافند غیرعامل مسئولان به اهمیت و ضرورت حفظ و حراست از منابع خاکی شهرستان پردیس، استان تهران در راستای تأمین و حفظ امنیت غذایی و افزایش توانمندی دستگاه‌های متولی اشاره و تأکید داشتند.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان پردیس با تأکید بر این موضوع که آلودگی به‌صورت گسترده در منابع خاکی کشور واردشده، بیان کرد: این آلودگی به‌صورت عمدی و یا سهوی سلامت انسان را مستقیم و یا غیرمستقیم به مخاطره می‌اندازد و همکاری دستگاه‌های مرتبط با جهاد کشاورزی و منابع طبیعی در کاهش این خطرات بسیار مؤثر است.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان پردیس افزود: با ایجاد کارگاه آموزشی و کارگروه‌های تخصصی‌تر در جهت رفع موانع تولید و حفظ امنیت غذایی و خاک بسیار حیاتی خواهد بود.

کد خبر 477598

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار تهران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha