فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری ۸ نفر از عاملان اغتشاشات آبان ماه که از طریق فضای مجازی اقدام به دعوت مردم به اغتشاش و آشوب در شهرستان‌های شهریار و اسلامشهر می‌کردند، خبر داد.

اعتراضات بنزینی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محسن خانچرلی با اعلام این خبر گفت: در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاشات و اخلالگران نظم عمومی که با سوء استفاده و موج‌سواری بر اعتراضات مردمی در خصوص طرح سهمیه‌بندی بنزین اقدام به فعالیت در شبکه‌های اجتماعی به ویژه یک گروه تلگرامی با ۳۰۰ نفر عضو و اینستاگرام جهت تشویق مردم برای شرکت در اغتشاش و آشوب در شهرستان اسلامشهر و شهریار می‌کردند، در دستور کار پلیس امنیت قرار داشت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی با اشرافیت اطلاعاتی و استفاده از شیوه‌های پلیسی، موفق شدند ۸ نفر را در این خصوص شناسایی و در مخفیگاه‌شان دستگیر کنند.

وی بیان داشت: این افراد از طریق فضای مجازی اقدام به دعوت مردم به اغتشاش و آشوب در شهرستان‌های شهریار و اسلامشهر می‌کردند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: متهمان در مواجهه با اسناد و مدارک پلیس صراحتاً به اتهام خود اقرار کردند.

سردار خانچرلی در پایان با تاکید بر اینکه حساب افرادی که به دنبال ایجاد اغتشاش و ناامنی هستند با عموم مردم جداست، گفت: دستگیرشدگان به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند و تمامی عوامل اصلی مرتبط با اغتشاشات آبان ماه، زیر ذره‌بین و چتر اطلاعاتی پلیس قرار دارند و به سزای اعمال مجرمانه خود خواهند رسید.

کد خبر 474010

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =