پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصدی نصب سوله تصفیه‌خانه شیرابه در سراوان در نشستِ اقتصاد مقاومتی گیلان اعلام شد.

نشست در استانداری گیلان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، صبح شنبه بیست‌وسوم آذر نشست اقتصاد مقاومتی گیلان با دو دستور کار به ریاست استاندار در سالن اجتماعات استانداری در سالن شهید انصاری استانداری تشکیل جلسه داد که بررسی مشکلات و موانع ۱۶ شرکت صنعتی و یافتن راهکار برای به حرکت درآوردن آن‌ها ازجمله آن بود.

به گفته شهشهانی، مدیرعامل پسماند استانداری گیلان با پیشرفت پروژه تصفیه‌خانه شیرابه در سراوان و قولی که شهردار رشت داده انتظار می‌رود این تصفیه‌خانه در دی‌ماه سال جاری افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

وی همچنین در خصوص نیروگاه زباله‌سوز ۶۰۰ تنی رشت نیز گفت که تاکنون ۴۰ میلیارد تومان برایش هزینه شده و پیش‌بینی می‌شود برای استقرار تجهیزات آن ۳۰ میلیارد تومان و برای و ابنیه فنی آن نیز ۱۵ میلیارد تومان اعتبار لازم است.

گفتنی است معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان و همچنین مدیرکل سازمان بازرسی استان در خطابی مشترک نسبت به معضلات پسماند انتقاداتی را نسبت به شهرداری رشت طرح کردند که مهم‌ترین آن‌ها تأکید بر جذب اعتبارات دولتی، هزینه کردن آن‌ها در محل از پیش تعیین‌شده و ندادن وعده به مردم و تبلیغات گسترده در خصوص حل معضل سراوان بود.

کد خبر 470021

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =