جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش پلیس ۹ نفر از عاملان سرقت های مسلحانه و به عنف در ۴ شهر زاهدان، ایرانشهر، سراوان و زابل دستگیر و ۱۰ فقره انواع سرقت کشف شد.

دستگیری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، سردار"احمد طاهری" با اعلام این خبر افزود: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده های سرقت های مسلحانه، ۹ نفر از عاملان سرقت های مسلحانه و به عنف را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

وی ادامه داد: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان های زاهدان، ایرانشهر، سراوان و زابل با هماهنگی های قضائی طی هفته گذشته این سارقان مسلح و تحت تعقیب را دستگیر کردند.

سردار طاهری تصریح کرد: در این رابطه ۶ دستگاه تلفن همراه مسروقه، یک دستگاه خودرو، یک دستگاه موتور سیکلت و مقادیری وجه نقد سرقت شده کشف و به مالباختگان تحویل شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان گفت: متهمان در بازجوئی های به عمل آمده به ۲ فقره سرقت مسلحانه خودرو و موتورسیکلت، یک فقره سرقت به عنف منزل، ۵ فقره سرقت به عنف تلفن همراه و ۲ فقره سرقت به عنف کیف پول اعتراف کردند.

وی بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه این متهمان یک قبضه سلاح کلاش، یک تیغه خشاب حاوی ۱۸ فشنگ جنگی و چند قبضه قمه و چاقو نیز کشف شد.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی خاطر نشان کرد: پلیس استان بر تداوم اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

کد خبر 469276

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار