فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری سارق سابقه دار منزل با ۲۱ فقره سرقت در عملیات ماموران کلانتری ۱۵ این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد رضا فداء

به گزارش همشهری آنلاین، مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد رضا فداء گفت: در پی چند فقره سرقت منزل در یکی از محلات شهر کرمان دستگیری عامل یا عاملان سرقت به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۵ این فرماندهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران با بررسی گفته‌های مالباختگان و تجسس در نحوه انجام سرقت‌ها به سرنخ‌های دست یافتند که منجر به شناسائی یک سارق سابقه‌دار شد، اظهار داشت: این متهم روز گذشته با هماهنگی مقام قضایی دستگیر و به منظور بازجوئی به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ فداء تصریح کرد: متهم که به تازگی از زندان آزاد و به علت اعتیاد و نداشتن شغل برای امرار معاش مجدداً اقدام به سرقت می‌کرد در بازجوئی های انجام گرفته از سوی پلیس لب به اعتراف گشود و به ۲۱ فقره سرقت منزل در شهر کرمان اعتراف کرد.

وی با اشاره به دستگیری یک نفر مالخر در این پرونده گفت: متهمان دستگیر شده پس از سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در پایان اظهار کرد: فراهم کردن رفاه و رضایت مندی شهروندان از مقوله های مهم ایجاد امنیت در جامعه است که پلیس به خوبی به این امر توجه داشته و از شهروندان خواست منازل خود را به تجهیزات ایمنی همچون، نرده، دزدگیر، دوربین مداربسته، درهای ضد سرقت تجهیز و از حفاظ برای پنجره‌ها و بالکن‌های خود استفاده کنند.

کد خبر 468688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =