شانزدهمین دوره مسابقات دارت قهرمانی کشور بانوان به میزبانی هیات انجمن‌های ورزشی و کمیته دارت استان کهگیلویه و بویر احمد و در مجتمع فرهنگی ورزشی کمیته امداد یاسوج برگزار شد.

قهرمانان دارت بانوان كشور

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن‌های ورزشی، این رقابت‌ها با حضور ۲۴ تیم از ۲۲ استان و به مدت دو روز و در سه بخش انفرادی، دوبل و تیمی چهارنفره برگزار شد که در پایان در مجموع رده‌بندی تیمی تیم خراسان جنوبی با ۱۴۳ امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت، سمنان با ۹۳ امتیاز دوم شد و اردبیل با ۸۴ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

در بخش انفرادی و در فینال این رقابتها زهرا رجبی از خراسان جنوبی مدال طلا را به دست آورد، معصومه لشگری از سمنان دوم شد و شیما کیانوش از خراسان جنوبی و مونا مولوی از اردبیل سوم مشترک شدند.

در بخش دوبل تیم خراسان جنوبی متشکل از زهرا رجبی و شیما کیانوش به عنوان قهرمانی رسید، تیم مرکزی متشکل از فاطمه صادقی و فهیمه صادقی نایب قهرمان شد و دو تیم اصفهان متشکل از زینب ذوالفقاری و ندا ابراهیمی و سمنان متشکل از مریم یوسفی و معصومه لشگری سوم مشترک شدند.

و بالاخره در بخش تیمی ۴ نفره تیم اردبیل متشکل از شهلا رواجی، مونا مولوی، سمیرا امامی و آرزو پهناور فاتح این رقابتها شد، تیم سمنان متشکل از مهشاد عوض‌زاده، زهره کشاورزیان، مریم یوسفی و معصومه لشگری دوم شد، همچنین تیم های تهران متشکل از مژگان رحمانی، منا فرهنگ، وجیهه عربی، پانیذ تراب‌نژاد و خراسان جنوبی متشکل از زهرا رجبی، شیما کیانوش، آتنا بیگمی و مریم عرفانی در جایگاه سوم مشترک ایستادند.

کد خبر 468561

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =