فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری ۲ قاچاقچی و کشف ۵۰۰ کیلوگرم موادمخدر توسط مرزداران هنگ مرزی میرجاوه خبر داد.

دستبند - دستگیری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار محمد ملاشاهی فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر افزود: مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با انجام اقدامات اطلاعاتی، از قصد یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر برای وارد کردن محموله‌ای سنگین به وسیله خودروهای نقلیه به مرزهای حوزه شهرستان مطلع شدند.

وی ادامه داد: مرزداران بلافاصله برای انهدام این باند قاچاق موادمخدر در قالب تیم‌های مختلف پوششی و عملیاتی، پس از شناسایی محل عبور قاچاقچیان به اجرای کمین هدفمند پرداخته و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان، موفق شدند قاچاقچیان را زمینگیر و آن‌ها را در دستیابی به اهداف شوم‌شان ناکام بگذارند.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مرزبانان در این عملیات ضمن دستگیری ۲ قاچاقچی و توقیف ۲ دستگاه وسیله نقلیه، ۵۰۰ کیلوگرم تریاک به همراه مقادیر قابل توجهی سلاح و مهات را کشف کردند.

سردار ملاشاهی با تشکر از همکاری نهادها و دستگاه‌های امنیتی، خاطرنشان کرد: سوداگران مرگ، قاچاقچیان و متجاوزان بدانند که مرزداران استان با همکاری سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و با کمک مرزنشینان غیور با وحدت و اعتقاد قلبی به حفظ حریم امنیتی مرزهای جمهوری اسلامی ایران پرداخته و مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد خواهند کرد.

کد خبر 468559

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار