مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی با اشاره به احداث کامل چهار هزار و ۴٠٠ واحد مسکن مهر تا پایان سال ۹۸ در استان گفت: با تحویل این تعداد، طرح مسکن مهر به خط پایان می‌رسد.  

مسکن مهر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سیدمحسن حمزه‌لو، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی دوشنبه ۱۱ آذر با بیان این‌که کل تعهد مسکن مهر در استان ۵۱ هزار واحد بود افزود: از این تعداد تنها چهار هزار و ۴۰۰ واحد باقی مانده و بقیه تحویل متقاضیان شده است.  

وی اضافه کرد: واحدهای باقیمانده مسکن مهر در شهرهای ارومیه، خوی، ماکو، سلماس، مهاباد، نقده، سردشت، شاهین‌دژ و بوکان قرار دارد.  

حمزه‌لو با اشاره به اینکه بیش از ۵۰۰ واحد مسکن مهر طی آبان امسال تحویل متقاضیان داده شد، بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌ها قرار است تا پایان آذرماه جاری نیز ۴٢٩ واحد مسکن مهر به بهره‌برداری و به متقاضیان تحویل داده شود.  

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی به برگزاری جلسات هفتگی کارگروه تخصصی رفع موانع مساکن مهر استان اشاره کرد و گفت: نشست‌های مشترک با بانک‌های عامل، شرکت‌های خدمات‌رسان و شهرداری‌ها در خصوص رفع مشکلات و مسائل واحدهای باقی‌مانده به صورت منظم برگزار می‌شود.  

طرح مسکن مهر که از حدود هشت سال پیش آغاز شده است، در دولت تدبیر و امید سرعت گرفت و بیش از ۶۰ درصد واحدهای تحویلی در این دولت به متقاضیان تحویل داده شده است.  

کد خبر 467089

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =