معاون روابط عمومی سپاه‌ روح‌الله استان مرکزی دوشنبه چهارم آذر گفت: خبر دستگیری اعضای گروه ری‌استارت در شهرستان محلات صحت ندارد و دشمنان با انتشار این اخبار به دنبال ناآرام جلودادن فضای عمومی جامعه هستند.

سپاه

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ پاسدار «احمد شهرجردی» افزود: خبری مبنی بر دستگیری گروهی تحت عنوان ری‌استارت توسط سپاه شهرستان محلات در استان مرکزی منتشر شد که این خبر صحت ندارد.  

او ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی در دوره های مختلف از انقلاب و پس از ناکامی در جنگ‌های سخت و نیمه سخت روی به جنگ نرم و فرهنگی وحوزه رسانه آورده‌اند.

معاون روابط عمومی سپاه روح الله اظهار داشت: خوراک جنگ فرهنگی، رسانه‌ای و سایبری، نقشه‌های جدید قدرت‌ها و نظام سلطه بوده که به‌صورت مرموزانه، از سوی سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی هدایت می‌شود.

سرهنگ شهرجردی با اشاره به این‌که اتاق جنگ رسانه‌ای می‌کوشد افکارعمومی جامعه راتحت تاثیرقرارداده و اذهان عمومی رادرگیر این گونه مسائل کند، بدون شک ارتقای سواد رسانه‌ای جامعه و آشنا ساختن مردم با شیوه‌های جدید و پیچیده نظام سلطه در این حوزه، می تواند سد بزرگی در برابر توطئه‌ها ایجاد کرده و ملت ایران را همچون دیگر عرصه ها، از این میدان پیروز خارج سازد.

معاون روابط عمومی سپاه روح الله خاطرنشان ساخت: رسانه نیاز اساسی و مهم جامعه کنونی است و باید متناسب با سطح امروز اجتماع، یک حرکت عمیق فرهنگی در این عرصه راه‌اندازی کرد.

چند عنصر وابسته به گروه معاند "ری‌استارت" سال ۹۶  با هوشیاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهرستان محلات دستگیر شده بودند که چنین خبری در روزهای اخیر دوباره در فضای مجازی استان مرکزی منتشر شد که مقامات رسمی آن را تکذیب کردند.

کد خبر 465294

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =