رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: ‌یکی از عوامل اصلی اغتشاشات ‌کرمانشاه‌ به هلاکت رسید. وی افزود: آشوب‌طلبان مسلح بودند.

بنزين اعتراض اغتشاش

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، پرویز توسلی‌زاده در نشست برنامه‌ریزی راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت کشور که در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه برگزار شد گفت:سه‌شنبه شب 28 آبان، یکی از عناصر اصلی اغتشاشات که در زمره ارازل و اوباش شناخته شده استان و در این چند سال اخیر به فعالیت‌های شرارت‌آمیز خود مشغول بود توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) شناسایی و به هلاکت رسید.

توسلی‌زاده با اشاره به اینکه رئیس قوه قضائیه نیز بر برخورد قاطع با عوامل این قضیه تأکید داشتند گفت: در این جریانات اخیر ما با یک مسئله فوق‌العاده وحشتناک مواجه بودیم این جریان با مسائلی که از قبل داشتیم چندین تفاوت اساسی داشت که یکی از آنها بستن خیابان‌ها در روز شنبه بود که همین مسئله کار را برای نیروهای عمل‌کننده خیلی سخت کرد.

وی استفاده اخلال‌گران و آشوب‌طلبان از سلاح، ایستادن در مقابل مأمورین و درگیری مسلحانه متقابل و به آتش کشیدن اموال عمومی را در جریانات اخیر از ویژگی‌های متفاوت در اغتشاشات اخیر عنوان کرد و افزود:  ‌همه نیروهای سپاه و بسیج، اداره کل اطلاعات، انتظامی استان و نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران برای کنترل این قضیه با قدرت پای کار بودند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با بیان اینکه برخورد قاطع با ارازل و اوباش مطالبه عمومی مردم در این مدت بود عنوان کرد: تمامی افراد اخلال‌گر و آشوب‌گر در این جریانات اخیر به طور حتم توسط دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی شناسایی و به سزای اعمال خود خواهند رسید تا دیگر در استان شاهد همچین اتفاقاتی نباشیم. 

کد خبر 464539

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =