ایکر کاسیاس، کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال اسپانیا نسبت به تصمیم رئیس فدراسیون فوتبال این کشور برای برکنار کردن سرمربی ماتادورها واکنشی تند نشان داد.

ايكر كاسياس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اسپوتنیک، تیم ملی اسپانیا موفق شد در رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ با ۵ گل از سد رومانی عبور کند، اما پیش از به صدا در آمدن سوت پایان بازی بسیاری از رسانه‌های این کشور مدعی شده بودند که مورنو در آستانه برکناری از هدایت این تیم قرار داشته و لوئیس انریکه قصد بازگشت به نیمکت این تیم را دارد. روزنامه مارکا همچنان مدعی شد که مورنو پس از بازی با چشمانی اشک‌بار از بازیکنان تیم خود خداحافظی کرده است.

کاسیاس که سال‌های طولانی وظیفه حراست از دروازه تیم ملی اسپانیا را بر عهده داشت، در واکنش به احتمال برکناری مورنو و بازگشت انریکه در صفحه شخصی توییتر خود نوشته بود: «ما کشوره مسخره‌ای هستیم... به امید موفقیت اسپانیا!» با این که مورنو در نشست خبری مراسم معارفه‌اش به عنوان جانشین انریکه اعلام کرد هر زمانی که انریکه برگردد او کنار می‌کشد و هدایت تیم ملی اسپانیا را به او بازخواهد گرداند، اما تصمیم لوئیس روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا در مورد کادر فنی قهرمان یورو ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ به مذاق کاسیاس خوش نیامده است.

مورنو از ۱۰ جون امسال که از سمت دستیار انریکه به جانشین او ارتقای درجه یافت، در ۹ بازی هدایت ماتادورها را برعهده داشت که شاگردانش در ۷ بازی پیروز شدند و در دو بازی دیگر مساوی کردند.

کد خبر 464289

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =