سخنگوی فدراسیون کشتی با بیان اینکه محمد بنا حکمش را از مردم گرفته است، گفت: حکم غلامرضا محمدی هم آماده است و در مراسمی به وی اهدا می‌شود.

محمد بنا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا ،حسن رنگرز درباره صدور حکم سرمربیگری محمد بنا از سوی علیرضا دبیر، اظهار کرد: حکم محمد بنا از خیلی وقت پیش آماده شده بود تا اینکه با برگزاری اردوی تیم ملی فرصتی پیش آمد تا رئیس فدراسیون ضمن حضور در اردو، حکم سرمربیگری را تقدیم بنا کند. سخنگوی فدراسیون کشتی، تصریح کرد: البته بنا نیازی به حکم ندارد چرا که او حکمش را از مردم گرفته است.

وی در پاسخ به این سوال که حکم سرمربیگری غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد چه زمانی قرار است صادر شود، گفت: حکم غلامرضا محمدی نیز آماده است و طی مراسمی به وی تقدیم خواهد شد. از آنجا که آزادکاران درگیر رقابت های لیگ هستند منتظر فرصت مناسب برای انجام این کار هستیم و مشکلی در اینباره وجود ندارد.

رنگرز در پایان گفت: اردوی تیم ملی کشتی فرنگی از 25 آبان ماه آغاز شده و تا برگزاری جام جهانی تهران ادامه خواهد داشت. خوشبختانه شرایط تیم ملی ایده آل است و تمامی نفرات تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی دنبال می‌کنند.

تیم بازار بزرگ ایران قهرمان لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور شد

کد خبر 464157

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =