فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام باند حرفه‌ای قاچاق و کشف یک تن و ۱۵۱ کیلوگرم تریاک در شهرستان خاش خبر داد.

مواد مخدر ترياك

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سردار محمد قنبری روز سه‌شنبه در این‌باره اظهار داشت: پلیس مبارزه با موادمخدر خاش با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از جابه جایی محموله بزرگ موادمخدر از مناطق مرزی عقبه شهرستان سراوان به خاش مطلع شدند.

وی بیان کرد: ماموران انتظامی خاش با همکاری تیم‌هایی از پلیس مبارزه با موادمخدر سراوان با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، بعدازظهر روز گذشته قاچاقچیان را که با یک خودرو تویوتا ۲۰۰۰ و یک دستگاه پژو ۴۰۵ در مسیر سراوان - خاش در تردد بودند، شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ که به محض ورود به منطقه کمین تکاوران پلیس مبارزه با موادمخدر با عوامل انتظامی درگیر شدند، پس از روبه رو شدن با آتش پر حجم پلیس، ضمن رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

وی اظهار داشت: در ادامه و با عکس العمل سریع پلیس مبارزه با موادمخدر ۴ نفر از قاچاقچیان دستگیر و در بازرسی از ۲ خودرو توقیف شده یک تن و ۱۵۱ کیلو و ۶۷۶ گرم تریاک کشف شد.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند قاچاق موادمخدر خاطر نشان کرد: پلیس با هوشیاری کامل در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با موادمخدر به عنوان بلایی خانمان سوز در جامعه از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.

کد خبر 464126

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =