دونالد ترامپ با دیوانه‌خواندن نانسی پلوسی اظهار کرد ممکن است تمایل داشته باشد در تحقیقات استیضاح مجلس نمایندگان بر سر اوکراین گیت شهادت کتبی بدهد.

ترامپ 833

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در دو توییت اظهار کرد، پیشنهاد نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان را برای شهادت در برابر هیئت استیضاح "شدیدا در نظر خواهد گرفت".

به گزارش آسوشیتدپرس، ترامپ در توییتر نوشت: او (پلوسی) همچنین گفت می‌توانم به طور کتبی شهادت دهم. با این‌که هیچ کار خطایی انجام نداده‌ام و دوست ندارم به این روند نادرست اعتباربخشی کنم، از این ایده خوشم می‌آید و به خاطر متمرکز کردن مجدد کنگره این مساله را شدیدا در نظر خواهم گرفت.

پلوسی در گفت‌وگو با شبکه سی‌بی‌اس گفت، ترامپ می‌تواند در برابر کمیته‌ مسئول تحقیقات استیضاح حاضر شود و "هر حقیقتی را که می‌خواهد، بیان کند".

دونالد ترامپ همچنین در یک پیام توییتری دیگر نوشت: نانسی پلوسی گفت "خطرناک است که بگذاریم رای‌دهندگان درباره سرنوشت ترامپ تصمیم‌گیری کنند". به عبارت دیگر او فکر می‌کند که قرار است من پیروز شوم و نمی‌خواهد به رای‌دهندگان فرصت تصمیم‌گیری بدهد. او می‌خواهد نظام انتخاباتی ما را تغییر دهد. او دیوانه است.

کد خبر 464102

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =