وزارت اطلاعات با انتشار یک بیانیه از شناسایی عوامل اصلی اغتشاش‌های دو روز اخیر خبر داد و اعلام کرد برخورد با اشرار را وظیفه خود می‌داند.

وزارت اطلاعات

به گزارش همشهری آنلاین، وزارت اطلاعات با صدور بیانیه‌ای درباره مسائل پیش‌آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت اعلام کرد با شناسایی عوامل اصلی اغتشاش‌های دو روز گذشته اقدام مناسب در حال انجام است.

متن بیانیه وزارت اطلاعات به این شرح است:

با توجه به بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری مد ظله العالی درباره مسائل پیش‌آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، به آگاهی ملت شهیدپرور می‌رساند این وزارتخانه ضمن نصب‌العین قرار دادن منویات معظم‌له و توجه دادن همه مسئولین امر به وظایف خود، برخورد با اشرار را وظیفه خود می‌داند و با هرگونه عوامل ناامنی و برهم زدن امنیت و آرامش ملت شریف برخورد قاطع می‌کند.

ضمناً، عوامل اصلی اغتشاش‌های دو روز گذشته شناسایی شده‌اند و اقدام مناسب در حال انجام است که نتیجه آن متعاقباً به آگاهی ملت شریف خواهد رسید. یقیناً دشمنان دلبسته به این اغتشاش‌ها همچون گذشته دستاوردی جز شرمندگی و سرافکندگی نخواهند داشت.

برقراری امنیت و آرامش مردم شریف و ملت عزیز ایران را وظیفه دینی و ملی خویش می‌دانیم و به رهبر فرزانه و مردم سربلند کشور اطمینان می‌دهیم که در این راه از هیچگونه مجاهدتی دریغ نخواهیم کرد.

کد خبر 463630

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =