تیم لوازم خانگی کن در هر دو بخش دختران و پسران عنوان نخست مسابقات قهرمانی کشور را کسب کرد.

تيم‌هاي تكواندوي دختران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پانزدهمین دوره لیگ نونهالان پسر«جام شکوفه‌های تکواندو» روز پنجشنبه (۲۳ آبان) در فدراسیون تکواندو برگزار شد که در پایان تیم لوازم خانگی کن موفق شد مقتدرانه با کسب ۹ برد تیمی و ۲۶ امتیاز عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کند؛ هیات تکواندوی شهرستان فردیس با ۷  برد، یک تساوی، یک باخت و ۲۲ امتیاز نایب قهرمان شد و آینده‌سازان لوازم خانگی کن با ۵ برد، ۳ تساوی، یک باخت و ۱۸ امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.

همچنین در پایان رقابت‌های قرآنی سهیل حنیفه‌لو ازهیات تکواندوی استان زنجان عنوان نخست را کسب کرد، سید احسان شمس از لوازم خانگی کن بر سکوی دوم ایستاد و ابوالفضل قدرتی از تیم شرکت الوند مرغ نورستانی سوم شد.

اسامی بهترین‌های این جام نیز به شرح ذیل اعلام شد:

بهترین سرمربی: حسین کریمی (لوازم خانگی کن)

بهترین داور: علی‌اصغر حیدرزاده (قم)

فنی‌ترین بازیکن: احمدرضا کاکاوند (هیات تکواندوی شهرستان محمدیه)

بهترین سرپرست: سید داوود حسینی (هیات تکواندوی شهرستان محمدیه)

تیم اخلاق: هیات تکواندوی استان فارس

مرحله نهایی دهمین دوره لیگ نونهالان دختر «جام شکوفه‌های تکواندو» هم روز جمعه (۲۴ آبان) با حضور ۸ تیم در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

در پایان تیم لوازم خانگی کن با ۷ برد، بدون باخت و با کسب ۲۱ امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد، هیات تکواندوی شهرستان محمدیه با ۵ برد، یک تساوی، یک باخت و ۱۶ امتیاز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و هیات تکواندوی شهرستان کرج با ۵ برد، ۲ باخت و ۱۳ امتیاز سوم شد.

همچنین در پایان رقابت‌های قرآنی نادیان عابدینی از هیات تکواندوی شهرستان کرج عنوان نخست را کسب کرد، زهرا ستاری‌نژاد از هیات تکواندوی دورود بر سکوی دوم ایستاد و مائده رنگرززاده از تیم هیات تکواندوی شهرستان محمدیه سوم شد.

اسامی بهترین‌های جام دهم هم به شرح ذیل اعلام شد:

بهترین سرمربی: سیده مهنوش مظلومی (لوازم خانگی کن)

بهترین داور: سارا شجیع (آذربایجان غربی)

فنی‌ترین بازیکن: مبینا نعمت‌زاده (لوازم خانگی کن)

بهترین سرپرست: سارا نظری حقیقی (هیات تکواندوی استان گیلان)

تیم اخلاق: هیات تکواندوی استان لرستان

کد خبر 463434

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =